Simplified Social share (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Node content
fi: Solmun sisältö

en: About
fi: Tietoja

en: Links area
fi: Linkkialue

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
