Simplified Social share (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: API Key
pt: Chave de API

en: Node content
pt: Conteúdo do node

en: About
pt: Sobre

en: Links area
pt: Área de links

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Social Plugins
pt: Plugins Sociais
