Simplified Social share (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Block
az: Blok

en: Location
az: Məkan

en: About
az: Haqqında
