Simplified Social share (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Password
cs: Heslo

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Email
cs: E-mail

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Block
cs: Blok

en: Location
cs: Místo

en: About
cs: Popis

en: Links area
cs: Oblast odkazů

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Social Plugins
cs: Pluginy sociálních sítí
