Simplified Social share (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Developers
oc: Desvolopaires

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Block
oc: Blòt

en: Location
oc: Emplaçament

en: NO
oc: NON

en: YES
oc: ÒC

en: Node content
oc: Contengut del nosèl

en: About
oc: A prepaus

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
