Simplified Social share (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Developers
tr: Geliştiriciler

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Block
tr: Blok

en: Location
tr: Konum

en: NO
tr: HAYIR

en: YES
tr: EVET

en: Node content
tr: Düğüm içeriği

en: About
tr: Hakkında

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar
