Simplified Social share (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: About
id: Tentang

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar
