Simplified Social share (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Node content
fr: Contenu du nœud

en: About
fr: À propos

en: Links area
fr: Région des liens

en: Bottom Left
fr: En bas à gauche

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Top Left
fr: En haut à gauche

en: Top Right
fr: En haut à droite

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées
