Simplified Social share (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Yes
ca: Sí

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Node content
ca: Contingut del node

en: About
ca: Detalls

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades
