Simplified Social share (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Node content
vi: Nội dung node

en: About
vi: Giới thiệu

en: Links area
vi: Các liên kết đi kèm

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
