Simplified Social share (7.x-2.6) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Developers
af: Ontwikkelaars

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Help
af: Hulp

en: Block
af: Blok

en: Location
af: Ligging
