Simplified Social share (7.x-2.6) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Help
am: እርዳታ

en: Block
am: ጥምር

en: Location
am: ቦታ
