Simplified Social share (7.x-2.6) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Help
ast: Aida

en: Block
ast: Bloque

en: Location
ast: Llugar
