Simplified Social share (7.x-2.6) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Help
bg: Справка

en: Block
bg: Блокирай

en: Location
bg: Местоположение
