Simplified Social share (7.x-2.6) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Help
eo: Helpo

en: Block
eo: Bloko

en: Location
eo: Loko
