Simplified Social share (7.x-2.6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Location
gu: સ્થાન

en: About
gu: વિશે
