Simplified Social share (7.x-2.6) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Help
hy: Օգնություն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
