Simplified Social share (7.x-2.6) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Help
is: Hjálp

en: Block
is: Blokk

en: Location
is: Staðsetning

en: API Key
is: API Lykill

en: About
is: Um
