Simplified Social share (7.x-2.6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Help
kk: Көмек

en: Block
kk: Блок

en: Location
kk: Орналасуы
