Simplified Social share (7.x-2.6) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Help
mn: Тусламж

en: Block
mn: Хавтан

en: Location
mn: Байрлал

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
