Simplified Social share (7.x-2.6) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Help
sk: Pomoc

en: Block
sk: Blok

en: Location
sk: Umiestnenie

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Node content
sk: Obsah uzla

en: About
sk: Informácie o

en: Links area
sk: V oblasti pre odkazy

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Social Plugins
sk: Sociálne pluginy
