Simplified Social share (7.x-2.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Help
te: సహాయం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: About
te: గురించి
