Simplified Social share (7.x-2.6) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Help
ka: დახმარება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
