Simplified Social share (7.x-2.6) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Developers
ml: ഡെവലപ്പർമാർ

en: Help
ml: സഹായം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
