Simplified Social share (7.x-2.6) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Help
ne: सहयोग

en: Block
ne: ब्लक

en: Location
ne: स्थान

en: About
ne: बारेमा
