Simplified Social share (7.x-3.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Help
ku: یارمەتی

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
