Simplified Social share (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Help
pt: Ajuda

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
