Simplified Social share (7.x-3.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
