Simplified Social share (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Help
uk: Довідка

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки
