Simplified Social share (7.x-3.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
