Simplified Social share (7.x-4.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Help
mr: मदत
