Simplified Social share (7.x-4.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Help
nn: Hjelp
