Simplified Social share (7.x-4.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Help
hi: मदद
