Simplify (7.x-3.1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Comments
az: Şərhlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Nodes
az: Materiallar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Comment settings
az: Şərh parametrləri

en: Contact settings
az: Əlaqə parametrləri

en: Hide
az: Gizlət

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: About
az: Haqqında

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Book outline
az: Kitab kontur

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Field types
az: Sahə növləri
