Simplify (7.x-3.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Menu settings
bn: মেনু সেটিংস

en: Comment settings
bn: মন্তব্যের সেটিংস

en: Hide
bn: লুকাও

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
