Simplify (7.x-3.1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Comments
ca: Comentaris

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Users
ca: Usuaris

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Comment settings
ca: Paràmetres dels comentaris

en: Contact settings
ca: Paràmetres de contacte

en: URL redirects
ca: Redireccions URL

en: Hide
ca: Oculta

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: About
ca: Detalls

en: Relations
ca: Relacions

en: Book outline
ca: Esquema del llibre

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Uses
ca: Usos

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Administrative overlay
ca: Capa d'administració
