Simplify (7.x-3.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Comments
lv: Komentāri

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Users
lv: Lietotāji

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Contact settings
lv: Kontaktu iestatījumi

en: Hide
lv: Apslēpt

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Relations
lv: Radniecība

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Uses
lv: Lieto

en: Administrative overlay
lv: Administratīvais pārklājums
