Simplify (7.x-3.2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Comments
hr: Komentari

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Nodes
hr: Unosi

en: Users
hr: Korisnici

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja

en: Contact settings
hr: Postavke kontakta

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Hide
hr: Sakrij

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje

en: About
hr: Opis

en: Relations
hr: Odnosi

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Book outline
hr: Korice knjige

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Uses
hr: Uporaba

en: Administrative overlay
hr: Administracijska plutajuća ploča
