Simplify (7.x-3.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Comments
is: Ummæli

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Nodes
is: Nóður

en: Users
is: Notendur

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Publishing options
is: Útgáfustillingar

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Comment settings
is: Stillingar ummæla

en: Contact settings
is: Hafa samband stillingar

en: Blocks
is: Blokkir

en: Hide
is: Fela

en: URL path settings
is: Stillingar URL slóða

en: About
is: Um

en: Revision information
is: Upplýsingar um útgáfur

en: Field types
is: Tegundir svæða
