Simplify (7.x-3.2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Contact settings
kk: Контактты жөндеу

en: Blocks
kk: Блоктар

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты
