Simplify (7.x-3.3) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Comment settings
bo: དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད

en: Contact settings
bo: འབྲེལ་གཏུགས་སྒྲིག་འགོད

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Relations
bo: འབྲེལ་ལམ

en: Book outline
bo: དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Administrative overlay
bo: དོ་དམ་པའི་ཕྱི་རིམ་འཆར་ངོས
