Simplify (7.x-3.3) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: Contact settings
eu: Kontatu ezarpenak

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Profiles
eu: Profilak

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Relations
eu: Harremanak

en: Book outline
eu: Liburuaren aurkibidea

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Entity translation
eu: Entitateen itzulpena
