Simplify (7.x-3.4) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Comment settings
am: የአስተያየት ቅንብር

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ
