Simplify (7.x-3.4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
