Simplify (7.x-3.4) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Comments
lt: Komentarai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Users
lt: Nariai

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: Blocks
lt: Blokai

en: Hide
lt: Slėpti

en: Profiles
lt: Profiliai

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: About
lt: Apie

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Uses
lt: Naudoja

en: Administrative overlay
lt: Administratoriaus sluoksnis
