Simplify (7.x-3.4) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Comment settings
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੈਟਿੰਗ

en: Contact settings
pa: ਸੰਪਰਕ ਸੈਟਿੰਗ

en: Book outline
pa: ਕਿਤਾਬ ਆਉਟ-ਲਾਈਨ
