Simplify (7.x-3.4) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Comments
pl: Komentarze

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Nodes
pl: Węzły

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Comment settings
pl: Ustawienia komentarzy

en: Contact settings
pl: Kontakt

en: Blocks
pl: Bloki

en: URL redirects
pl: Przekierowania adresów

en: Hide
pl: Ukryj

en: Profiles
pl: Profile

en: URL path settings
pl: Adres

en: About
pl: O stronie

en: Relations
pl: Relacje

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Book outline
pl: Konspekt książki

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Uses
pl: Używa

en: XML sitemap
pl: Mapa XML witryny

en: Field types
pl: Typy pól

en: Administrative overlay
pl: Nakładka panelu administracyjnego

en: Entity translation
pl: Tłumaczenie encji

en: Global configuration
pl: Globalna konfiguracja
