Simplify (7.x-3.4) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Nodes
sv: Noder

en: Users
sv: Användare

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Comment settings
sv: Inställningar för kommentarer

en: Contact settings
sv: Kontaktinställningar

en: Blocks
sv: Block

en: URL redirects
sv: URL-omdirigeringar

en: Hide
sv: Dölj

en: Profiles
sv: Profiler

en: URL path settings
sv: Inställningar för URL-alias

en: About
sv: Om

en: Relations
sv: Relationer

en: Meta tags
sv: Metataggar

en: Book outline
sv: Bokdisposition

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Uses
sv: Använder

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Administrative overlay
sv: Administrativt lager

en: Entity translation
sv: Översättning av objekt
