Simplify (7.x-3.4) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: Comment settings
ug: ئىنكاس تەڭشىگى

en: Contact settings
ug: ئالاقىلىشىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
