Simplify (7.x-3.4) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Publishing options
te: ప్రచురణ ఎంపికలు

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Comment settings
te: వ్యాఖ్య అమరికలు

en: Contact settings
te: సంప్రదింపు అమరికలు

en: Hide
te: దాచు

en: About
te: గురించి

en: Revision information
te: కూర్పు సమాచారం

en: Uses
te: వాడుకలు
